Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Duke rritur një pirat”, Emina Cunmulaj shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Modelja e njohur, Emina Cunmulaj, po vazhdon të marrë vëmendje të madhe të audiencës.

Ajo ditë më parë bëri të ditur se është në pritje të fëmijës së tretë, duke zbuluar kështu se është djalë.

Ndërkohë, në një postim tjetër në rrjetin social Instagram, Emina ka zgjedhur të mahnit ndjekësit e saj.

Bukuroshja brune u shfaq me një veshje piratësh, derisa në rend të parë kishte vënë barkun e rrumbullakosur.

“Duke rritur një pirat”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Tutje kujtojmë se ajo dhe Sam janë prindër të dy vajzave, teksa tani po presin fëmijën e tretë.

Postime të ngjashme

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Dafina Vidishiqi

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

Albina Kelmendi sjell në versionin e saj këngën “Kur ta ktheva Kosovë shpinën”

Dafina Vidishiqi

Kim Kardashian vishet me bikini dhe ju fton të luani tenis me të

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...