Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Duket sikur kanë ‘ndërruar trupat’: Çifti i ri ndau një foto që i hutoi së pari ata, pastaj edhe të gjithë që e panë

Një çift i ri nga Londra ndau fotot e tyre në mediat sociale. Ata aksidentalisht bënë një iluzion optik që e bën të duket sikur kanë zëvendësuar trupat.

“Ne e porositëm atë shtrat në shtator dhe mezi prisnim të mbërrinte. Kur më në fund e morëm, vendosëm të bënim një foto në të dhe ta shpërndanim në Instagram”,tha Kellie.

Kur i shikoi fotot para publikimit, ajo vetë u hutua në fillim nga ajo që pa, transmeton Telegrafi.

“Në fillim nuk e besoja aspak se imazhi ishte real sepse mendoja se iluzione të tilla optike ishin kryesisht fotomontazhe”, thotë Kellie.

I dashuri i Kellien Sam ishte mahnitur nga fotoja.

“Ajo foto është një gjë e rrallë e vërtetë. Është  si të shohësh njëbrirësh”, thotë Sam.

Postimi i tyre në Instagram së shpejti mblodhi më shumë se një mijë pëlqime, dhe miqtë e saj gjithashtu komentuan, dhe nuk ishte e qartë se çfarë panë në foto.

“Unë mendoj se ky është suksesi ynë më i madh në karantinë. Mbase edhe në jetë”, tha Kellie duke bërë shaka.

Postime të ngjashme

Thënia “besoni instinktit” është një mit

Dafina Vidishiqi

Harresa, përse ndodh?

Dafina Vidishiqi

Porsi skenë e ndonjë përralle – Shtëpiza parajse në xhungël të Kostarikës

Dafina Vidishiqi

Veprimet e udhëheqësve që e dëmtojnë moralin e vartësve

Dafina Vidishiqi

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...