Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Durim Malaj, këngëtari deçanas pas Medës më shikushmëri të mëdha

Për vetëm dy javë kishte arritur milionshin e parë kënga ‘A më don’ që është kënduar nga hit këngëtari Durim Malaj dhe Dafina Dauti në duet duke u bë kështu hiti i padiskutueshëm në këtë fundvit. Dyshja e njohur erdhën këtë fundvit me një super bashkëpunim. Kënga “A mdon” është një këngë dashurie që vjen me një ritëm të veçantë dhe me një melodi të këndshme që do t’ju bëjë për vete sapo ta dëgjoni për herë të parë.

Projekti është një produksion i Emracom dhe Max production me muzikë dhe orkestrim të Granit Gashi dhe Dardy, ndërsa teksti është shkruar nga Ismail Malaj. Kënga është publikuar vetëm dy javë më parë dhe është mirëpritur nga fansat e dyshes të cilët e kanë pëlqyer që në momentet e para të publikimit duke e bërë kështu Durimin këngëtarin më të kërkuar dhe klikuar të momentit madje duke u pozicionuar i dyti pas Medës me klikime dhe sukses në projektet e tij.

Postime të ngjashme

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...