Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Durlovski dorëhiqet nga posti i deputetit

Shkup, 22 tetor – Interesat kombëtare, drejtësia për të përndjekurit padrejtësisht dhe një shtet normal për fëmijët tanë ishin / janë përparësitë e mia.

Fotelja parlamentare përplaset kur pragma politike bëhet më e rëndësishme sesa morali. Prandaj, unë po largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë dhe u dëshiroj kolegëve nga Koalicioni “Për Rindërtimin e Maqedonisë” këmbëngulje, qëndrueshmëri, mençuri, për të cilën jam i sigurt se kanë, shkroi Igor Durlovski.

Nuk mund ta bëj atë që thashë, por tani nuk do ta them dhe do të vazhdoj ta bëj! “Unë mbetem besnik ndaj mbështetësve të mi dhe zërit të tyre,” shkroi Durlovski në Facebook.

https://www.facebook.com/igor.durlovski/posts/3885175754834306

Postime të ngjashme

Editorial / Ndërkëmbëzat mes partive shqiptare në kuvend, po i vuajnë qytetarët!

R Zh

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...