Durrës, dy të arrestuar për vjedhje

Dy persona janë vënë në pranga për vjedhje në Durrës.

 

Mësohet se në pranga është vënë M. V., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi u kap duke vjedhur në banesën e F. L..

Po ashtu është arrestuar edhe F. K., 32 vjeç, banues në Durrës, pasi është konstatuar duke vjedhur në lagjen nr.18, Durrës, në ambientet e një shkolle.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Related posts

Ambasada Amerikane: Mbështesim reformat e sigurta dhe transparente në burgje

D V

Favorizuan dy shtetas për ndërtim pa leje në hapësira publike, ndalohet kryeinspektori dhe tre inspektorë në Dibër

D V

Basha i përgjigjet Berishës: Nuk ka kthim pas! Aleanca e PD me SHBA do të mbetet e pacenuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com