Agjencia Zhurnal.mk

Durrës: Mbytet në det 49 vjeçari nga Kosova

Durrës, 1 korrik – Zhurnal.mk – Një turist ka humbur jetën sapo është futur në det për tu larë. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen.

I mbyturi është shtetas nga Kosova, por banues në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në Durrës.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalor për arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...