Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Dy aksidente në Tiranë, lëndohen dy persona

Sipas policisë rreth orës 19:30, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, një mjet tip “Foristrad”, ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasin A. D., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë rreth orës 19:35, në rrugën “Bardhyl”, dyshohet se një mjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendgjarja shtetasin Xh. L., 58 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.12.2020, rreth orës 19:30, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, një mjet tip “Foristrad”, ka aksidentuar duke u larguar nga vëndngjarja shtetasin A. D., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 30.12.2020, rreth orës 19:35, në rrugën “Bardhyl”, dyshohet se një mjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vëndgjarja shtetasin Xh. L., 58 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin e autorve dhe gjetjen e mjeteve.

Postime të ngjashme

Kapen 400 kilogram kanabis me vlerë 4 milion euro nga policia shqiptare

N E

Skënder Brataj: Masat kufizuese do të hiqen gradualisht

N E

Në 24 orët e fundit nuk ka patur asnjë shtrim në Spitalin Infektiv në Shqipëri

N E

PD reagon pas raportit për drogën: Lufta ndaj krimit dhe politikanëve të lidhur me krimin ia vlen

N E

Kreu i Delegacionit të PE në Komitetin e Stabilizim-Asociimit BE-Shqipëri uron Edi Ramën për fitoren

N E

Yuri Kim: Reforma në Drejtësi po jep rezultat, SHBA gjithnjë në krah të Shqipërisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...