Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dy anije mezi e largojnë një balenë të madhe nga porti italian

Një balenë masive është tërhequr nga dy anije larg portit të Sorrentos.

Zona e Italisë së Jugut zakonisht është e njohur për rrugicat dhe kafenetë e saj romantike në Piazza Tasso, raporton metro.co.uk.

Sot, po tërhiqte vëmendjen rreth një operacioni i të pazakontë në Gjirin e Napolit. Rojet bregdetare italiane kanë filluar hetimet për të përcaktuar se si ngordhi balena.

Ata ndanë fotografi që tregojnë se si kafsha bëri që anijet në port të dukeshin të vogla për krahasim.

Duket se është një nga ekzemplarët më të mëdhenj të identifikuar ndonjëherë në Mesdhe.

Postime të ngjashme

Krijohet iluzioni optik i një anijeje që lëvizë në ajër

S.B.

Shkretëtira e Bardhë, peizazhi i jashtëzakonshëm i Egjiptit

S.B.

Miliarderi japonez kërkon tetë persona për të udhëtuar bashkë drejt Hënës

S.B.

Liqeni i Baikalit, një bukuri e rrallë natyrore e Siberisë

S.B.

Publikohet përmbajtja e një letre të pahapur për më shumë se 300 vjet

S.B.

Dalin imazhe tjera nga Marsi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...