Agjencia Zhurnal.mk

Publikohen “bomba” të reja, dëgjohet Zaev duke sharë partnerët e koalicionit!

Shkup, 29 qershor, zhurnal.mk – Vazhdojnë bomba të reja dhe skandale që protagonist kanë Zaevin dhe partinë e tij.

Një bombë e re që është publikuar sot, dëgjohet zëri i ish kryeministrit Zoran Zaev i cili përdorë një fjalor shumë të ulët dhe fyes ndaj partnerëve të koalicionit.

Më poshtë po ua sjellim pjesë të kësaj bisede në mënyrë integrale:

Zoran Zaev: Revolucioni laraman 4.8%
XX:Cili Revolucion Laraman, ata nuk janë parti .Të formohen si parti ata

Zoran Zaev: Ata nuk mund të formohen, unë e kam regjistruar atë, ku do të formohen

XX: Si ju e keni regjistruar
Zoran Zaev: Epo, e regjistrova, koalicioni do të jetë shumëngjyrësh kur të dalim
XX: koalicion shumëngjyrësh?

Më pas nënën do tua…….. të gjithë ata që do të bashkohen me mua në një koalicion
Peshkopi Naum Zaev thotë se ai ishte me të gjitha ngjyrat, nuk e di nëse ai kalon më shumë kohë me Mijalkov apo me mua.

XX: Gjyshi Naum?

Zoran Zaev: A ?

XX: Gjyshi Naum, Peshkopi?

Zoran Zaev: Kush ishte?

XX: Pra, një besimtar
Zoran Zaev: Ai nuk ishte, ai është i afërt me Hari, Mari. Dhe ai nuk më foli për këtë. Jo, ok, peshkopi ynë është nga Strumica, nuk mund të them që nuk e kam parë, e kam parë.

XX: Cafarë njeriu është ai

Zoran Zaev: I pikturuar, me të gjitha ngjyrat. Ok, ai është peshkopi ynë nga Strumica … Nuk e di nëse ai kalon më shumë kohë me mua apo Sasho. (Milajkov)

Më poshtë ndiqeni përmes videos bisedën fyese të Zoran Zaevit:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!