Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dy gjelat e detit të Trumpit që po presin “Ditën e Falënderimeve”

Dy gjelat e detit të përzgjedhur për “Ditën e Falënderimeve” në Shtëpinë e Bardhë kanë mbërritur në Uashington.

Ata po qëndrojnë për momentin në hotelin “Willard”, ndërsa dje kanë bërë edhe debutimin e tyre para familjes Presidenciale.

Pritet të vendoset publikisht se cili do të theret e cila do të falet. Emrat e tyre janë Corn dhe Cob (Misri dhe kalliri). Kjo është traditë e vjetër presidenciale çdo herë kur është “Dita e Falënderimeve”.

Dy gjelat e detit të përzgjedhur për “Ditën e Falënderimeve” në Shtëpinë e Bardhë kanë mbërritur në Uashington.

Ata po qëndrojnë për momentin në hotelin “Willard”, ndërsa dje kanë bërë edhe debutimin e tyre para familjes Presidenciale.

Pritet të vendoset publikisht se cili do të theret e cila do të falet. Emrat e tyre janë Corn dhe Cob (Misri dhe kalliri). Kjo është traditë e vjetër presidenciale çdo herë kur është “Dita e Falënderimeve”.

Postime të ngjashme

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

Vdes babai i 89 fëmijëve me 38 gra

Zekirija Haxhiu

Vendi ku nuk ka rënë shi që 400 vjet

Dafina Vidishiqi

Vula 7.000-vjeçe në Izrael mund të ishte përdorur për nënshkrimin e dërgesave

Dafina Vidishiqi

Enigma të cilën mund ta zgjidhin vetëm një për qind e njerëzve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...