Agjencia Zhurnal.mk

Dy kumanovarë privohen nga lira, kapen ma marihuanë

Në datën 17.09.2020 në orën 20.30, nëpunës policorë nga SPB-Shkup në autostradën Shkup-Kumanovë, në pikën pagesore “Milladinovcë” i kanë privuar nga liria personat me iniciale B.A.(25) dhe E.A.(27), të dy nga Kumanova, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ata është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...