Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Dy llapjanë theren me thika, përfundojnë në QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se një person është goditur me thikë nga një i dyshuar, raporton Gazeta Express.

Edhe i dyshuari është lënduar, mirëpo sipas policisë nuk dihet a është lënduar nga thika apo nga sulmi fizik.

Të dy të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Janë konfiskuar dy thika e njëra prej tyre dyshohet se është përdorur në rast.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar.

“Podujevë 10.09.2020 – 16:22. Viktima mashkull kosovar dyshohet se është goditur me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i cili po ashtu është i lënduar nuk dihet a është nga thika apo nga sulmi fizik. Të lënduarit janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Janë konfiskuar dy thika, njëra prej tyre dyshohet se është përdorë në rast. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar”, thuhet në njoftim të policisë.

Postime të ngjashme

Kapen 94 persona në një restoran në Zhelinë, festonin me marihuanë

Z H

Shtyhet raportimi i ministrit Veliu

B M

Shkarkimet e Hotit, dy të emëruar në kohën e PAN-it, një në kohën e Kurtit

admin

Klubi i Prodhuesve e përkrah vendimin e PDK-së për votimin e Projektligjit për Rimëkëmbje

S.B.

Hoti takon Gastronomët – Zotohet se do t’i ndihmojë me mbi 200 milionë euro

S.B.

Arrestohet se ushtroi dhunë ndaj gruas

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...