Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Dy palestinezë kryejnë vjedhje brenda një veture në Prishtinë

Zhurnal Ads

Dy persona, shtetas të Palestinës janë arrestuar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje në një veturë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 10:00 në rrugën “Ilaz Kodra”, në Prishtinë.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj palestinez, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje nga vetura e viktimës mashkull kosovar”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Medojeviq: Një nga vendimet e para të qeverisë së re malazeze të jetë tërheqja e njohjes së Kosovës

admin

Dumoshi: Mikullovci ka lënë zbrazëti të madhe, ai ka sjell shumë humor dhe gëzime në televizionet tona

admin

Vazhdon bastisja në shtëpinë e Krasniqit

B M

“Burrit tim kurrë mos i qoftë hallall”/ U gjet e varur, zbulohet amaneti i fundit i 19-vjeçares shqiptare

admin

Një vajzë e mitur nga Prizreni dyshohet se u dhunua nga një burrë

admin

Kapen 94 persona në një restoran në Zhelinë, festonin me marihuanë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...