Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dy pandat mike shijojnë borën në kopshtin zoologjik

Pandat e njohura për publikun, Mei Xang dhe Tian Tian janë parë duke shijuar borën në Kopshtin Zoologjik Nacional në Uashington. Në pamjet e publikuara nga BBC, arinjtë rrëshqisnin në borë në habitatin e tyre.

Ato rrokulliseshin tatëpjetë në borë duke shijuar ambientin e zbardhur.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...