Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy persona e bëjnë për spital një 43 vjeçar në Shkup

Shkup, 14 shkurt – Me 13.02.2021 në ora 21.20 është lajmëruar se në regjionin e Aerodromit, pas një zënke paraprake, është prishur rendi dhe qetësia publike pas një rrahje grupore midis N.S.(39) dhe M.S.( 46 ) nga njëra anë, dhe I.J.(43), nga ana tjetër, të gjithë nga Shkupi.

Është shkruar procesverbal për shkeljen e nenit 11 të Kodit Penal.

Postime të ngjashme

Gostivar, vëllau ia vjedh motrës arin në vlerë prej 50 mijë euro

D V

Aksidenti tragjik në Durrës i mori jetën Elonës, vajzës së talentuar që pikturonte shenjues librash

D V

Arrestohet shoferi i autobusit në Kroaci: Më zuri gjumi në timon

R Zh

Arrestohet një person në Kumanovë për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

D V

Një autobus i Kosovës është përmbysur afër Sllavonski Brod, dhjetë perona kanë humbur jetën

R Zh

Kroaci: Aksidentohet autobusi nga Kosova, dyshohet për 10 të vdekur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...