Agjencia Zhurnal.mk

Dy persona e therin me thikë viktimën në Gjilan

Gjilan, 1 korrik – Zhurnal.mk – Të dielën në ora 19:25, është arrestuar një person në Gjilan pasi që dyshohet se së bashku me të dyshuarin tjetër kanë goditur me thikë një viktimë.

Pas sulmit, viktima e therur është dërguar për trajtim mjekësor, transmeton Klan Kosova.

“Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje ndërsa, kurse i dyshuari tjetër gjendet në arrati”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...