Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy persona janë kafshuar nga qentë endacak në Shkup

Dy persona,  njëri nga Shkupi dhe njëri nga Struga kanë denoncuar se janë kafshuar nga qentë endacak në Shkup. Të dy rrastet janë denoncuar në Stacionin policor të Aerodromit.

Dje në orën 11.50 në Stacionin Policor Aerodrom, B.D.(38) nga Shkupi ka denoncuar se në bul. “ASNOM” birin e saj të mitur e ka kafshuar qeni endacak.

Rrasti tjetër është denoncuar në orën 18.30 në Stacionin policor Aerodrom, nga D.M.(33) nga Struga, i cili ka treguar se nën Stacionin hekurrudhor Shkup, në parking hapësirën është kafshuar nga qeni endacak.

Postime të ngjashme

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

Automjeti doli nga rruga Gostivar-Gradec, lëndohen tre persona ndër të cilët edhe një i mitur

S.B.

Gjithsej 12 persona akuzohen për përdorim të PCR-testeve të falsifikuara në Aeroportin e Shkupit

S.B.

Vozitësi lëndohet rëndë në një aksident në Kumanovë

S.B.

Falsifikuan testet PCR, akuzë kundër 12 personave

Z H

Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...