Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy persona kërcënojnë rojen në një firmë uji në Lushnjë, i grabisin paratë

Dy persona të paidentifikuar kanë kërcënuar mbrëmjen e së martës rojën e një firme uji në fshatin Zhamë të Lushnjes.

Ata kanë arritur që të marrin një sasi të konsiderueshme parash.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Ndërkohë, vijojnë edhe kontrollet për kapjen e autorëve.

Postime të ngjashme

Ndërron jetë 32 vjeçarja që u përfshi në aksidentin në Ferizaj, ku kishin humbur jetën edhe katër familjarët e saj

Dafina Vidishiqi

Tragjedi në Kërçovë / Djali ther me thikë babain, nga plagët vdes në spital

Dafina Vidishiqi

Aksident i tmerrshëm afër parkut të Çairit, ka të lënduar

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 213 shoferë në Shkup, 34 për vozijte të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...