Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

Në datën 24.02.2021 në orën 08.40 në SPB Manastir është denoncuar se në rrugën Prilep-Manastir, në afërsi të f.Alincë, D.I.(44) nga Manastiri, duke drejtuar automjetin motorik të udhëtimit „Mercedes“, me targa të Manastirit, ka dalë nga rruga, informon MPB.

Në aksident, vozitësi dhe bashkudhëtari V.R.(38) nga Manastiri kanë marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin e qytetit në Prilep.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi i Stacionit policor – Prilep.

Postime të ngjashme

Zbulohen pesë shtetas shqiptarë duke punuar ilegalisht

S.B.

Ministria e Brendshme u deklarua për rastin e të miturës së sulmuar në Veles

S.B.

Aksidentohet një veturë në Kumanovë, humb jetën një person

S.B.

Në Shkup 153 gjoba për shkelje të rregullave në trafik, 61 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Rritet numri i rasteve me para të falsikuara

S.B.

‘Dhunonte nënën’, Konflikt brenda familjes, pas sherrit vëllai plagos me thikë vëllain

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...