Agjencia Zhurnal.mk

Dy persona të burgosur sulmojnë policët e burgut në Idrizovë

Shkup, 6 janar – Zhurnal.mk – Sot në orët e para në burgun e Idrizovës, disa polic janë sulmuar fizikisht nga disa të burgosur, njofton Zhurnal.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 ndërsa është paraqitur në ora 08:30. Policët e sulmuar kanë qenë duke kryer kontroll në monentin kur janë sulmuar.

“Më datën 06.01.2020 në ora 08:30 në SPB Shkup është denoncuar se rreth orës 02:30 në burgun e Idrizovës, derisa kryenin kontrollin e rregullt, policët e burgut janë sulmuar fizikisht nga të burgosurit S.S dhe K.K. Po ndërmeren masa për zbardhjen e plotë të rastit”, kumtojnë nga MPB./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...