Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy persona të lënduar në një aksident në rrugën Shkup-Tetovë

Dje në orën 13.00 në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën rajonale Shkup- Tetovë, tek kyçja Matkë, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “BMW”, i drejtuar nga J.S.(23) nga Shkupi dhe automjeti i udhëtimit “Audi”, i drejtuar nga S.S.(51) nga f.Zhelinë, të dy me targa të Tetovës, njoftuan nga MPB

Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë bashkudhëtarja nga automjeti “BMW”, M.Z.(23) nga Shkupi, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ndërsa lëndime trupore ka marrë, S.S., të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori”.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Një person i pastrehë ka ndërruar jetë në rrugën “Maqedonia”

R Zh

Heroinë në shtëpi/ Arrestohet shpërndarësi 32-vjeçar, i dënuar më parë

S.B.

Bastisje në Gazi Babë, është arrestuar një diler i drogës

R Zh

Përplasi për vdekje 62-vjeçarin në Tiranë, arrestohet shoferi 37-vjeçar

S.B.

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...