Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dy personazhet shqiptarë Ludo&Cufi sjellin atraktivitet makinash me videot e tyre

Zhurnal Ads

Një ide mjaft novatore, sidomos për ata që i duan makinat dhe janë të apasionuar pas risive që sjellin prodhimi i makinave më të veçanta. Deri tani nuk kemi parë asnjë personazh shqiptar që të ja sjellë me anë të një video diçka të tillë e ata të dy çdo javë për hobi na sjellin një video ku na flasim për një makinë të re. Njërin e njohim shumë mirë pasi është personazh i njohur ishow-bizit që e njohim të gjithë unik e crazy Ludovik Karrica, e tjetri miku i tij Jusuf Jusufi, të cilët jetojnë në Zvicër dhe duke qenë të apasionuar dhe njohës të mirë të makinave sjellin në faqen e Instagramit Ludo&Cufi video shumë interesante enkas për ju që i adhuroni makinat. Mjafton që ti ndiqni ata në faqen e instagramit dhe mund të shihmi çdo javë video të reja me makina dhe me një super shpjegim e mjaft atraktiv nga ana e djelmoshave shqiptar.

Zhurnal Ads
https://www.instagram.com/tv/CG0njL1DIit/?igshid=plx5pgvjs5aa&fbclid=IwAR3dwMCzaJ0apaCb-_Z4qesYURMwuOt-9Isk1I3MqVydrwT3hrVmOlpbe7I
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

E kritikuan ashpër për lidhjen me afrikanin 21-vjeçar, Adriana merr këtë vendim

Z H

Kim Kardashian iu dhuron 30 orë ‘Rolex’ në vlerë 300 mijë dollarë stafit të saj pas përfundimit të xhirimeve të serialit

S.B.

Adelina Ismaili festoi ditëlindjen e 41-të

S.B.

Jesy Nelson rrëfen se ka përdorur ilaçe për të performuar në koncerte me grupin ‘Little Mix’

S.B.

Camila Cabello thotë se dashurinë e mësoi nga Shawn Mendes

S.B.

Komentohet koncerti i Feros për shkak të grumbullimit në një kohë pandemie – reperi sjell disa pamje në rrjete sociale

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...