Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy shkupjanë lëndohen rrëndë në një aksident në rrugën Prilep – Makedonski Brod

Në datën 21.10.2020 në orën 08.50 është denoncuar se në rrugën rajonale Prilep – Makedonski Brod, automjeti i udhëtimit “Reno Klio”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga P.M.(66) nga Shkupi, ka dalë nga rruga. Në aksident, lëndime të rrënda trupore kanë marrë vozitësi dhe bashkëudhëtari S.T.(74) nga Shkupi, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të Prilepit. Ëshë kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i Stacionit policor të Prilepit.

Postime të ngjashme

Përndiqte të miturën, arrestohet 34-vjeçari në Fier

S.B.

Në Aeroportin e Shkupit arrestohet shkupjani 32-vjeçar, i cili ishte në kërkim

S.B.

Aksident në Mavrovë, një person humb jetën

S.B.

Sanksionohen 152 vozitës në territorin e qytetit të Shkupit

S.B.

Godet me veturë një zyrtar policor në Vitomiricë të Pejës, policia në kërkim të dyshuarit

S.B.

Dogana kap rreth 30.000 mijë euro gjatë tentimit të një automjeti për të hyrë në Kosovë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...