Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy shkupjanë në pranga pasi policia u gjeti marihuanë

Në datën 06.10.2020 në orën 20.00, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup në rajonin e “Kisella Vodës” e kanë privuar nga liria F.L.(21) n ga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë.

Gjithashtu, mbrëmë në orën 22.00, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup në rajonin e Karposhit e kanë privuar nga liria A.T.(18) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë.

Pas dokumenitimit të rrasteve të lartëpërmendura, kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate, thuhet në raportin e policisë.

Postime të ngjashme

Arrestohet një diler nga Shkupi

S.B.

Një grua u lëndua rëndë në një aksident në Gostivar

S.B.

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...