Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy të arrestuar në “Deve Bair” për falsifikim dokumenti

Në datën 04.03.2021 në orën 17.10 në Kalimin kufitar “Deve Bair” nga liria janë privuar S.E.(41) dhe K.M.A.(53), të dy nga R. e Turqisë, të cilët me automjet ngarkues motorik “Volvo” dhe automjet ngarkues motorik “Mercedes” të dy me targa nacionale të Turqisë, sepse gjatë kontrollit të pasaportës është vërtetuar se posedojnë kartona të gjelbër të falsifikuar. Personat janë dorëzuar tek nëpunësit policor nga Stacioni policor Kratovë për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Burri vret gruan në Elbasan/ Plumbat e automatikut plagosin edhe një avokat e një punonjës policie

S.B.

Përplasi një vajzë të mitur në Shkup dhe u largua nga vendi i aksidentit

S.B.

Aksidentohet kosovari 27-vjeçar në Shkup, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Arrestohen pesë tetovarë, kapen me drogë

S.B.

Sanksionohen 195 shoferë, 25 kanë vozitur pa patentë shoferi

S.B.

I grabitën 3 mln lekë transportuesit të një pike valute, arrestohet një nga autorët, në kërkim 2 bashkëpunëtorët

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...