Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Dy të arrestuar pas plagosjes së djalit të Sulejman Rexhepit

Shkup, 1 mars – Në rastin ku u plagos i biri i ish kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi janë arrestuar dy persona, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Ndërkaq, paraprakisht u njoftua se pas orës 16, sot në lagjen Gjorçe Petrov është plagosur i biri i Sulejman Rexhepit i cili është edhe nëpunës policor.

Gjuajta kishte ndodhur nga vetura tjetër.

Postime të ngjashme

Kuvendi i Maqedonisë nesër mban seancën e 32-të

R Zh

Ministria e Kulturës: Shfrytëzuesit e projekteve nga Konkurset vjetore për vitin 2021 duhet të hapin llogari të veçantë të transaksionit

R Zh

MPJ prezantoi katër këshilltarët ekonomikë, do të vendosen në Varshavë, Mynih, Ankara dhe Abu Dabi

R Zh

Muça: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim! (FOTO)

R Zh

VMRO-ja kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

R Zh

Mexhiti: Nuredini, ishte model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...