Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit

Zhurnal Ads

Shkup, 10 shtator – Rreth gjysmë ore më parë, një aksident i rëndë trafiku ndodhi në rrugën “Dimitrije Cupovski” para Parlamentit, në të cilin të paktën dy persona u plagosën.

Aksidenti ndodhi kur një motor për arsye të panjohura kaloi në anën e kundërt të rrugës dhe u përplas direkt me një makinë Fiat.

Të plagosurit u dërguan në spitalin “Shën Naum Ohridski”. Lëndimet nuk dihen ende por inspektimi po vazhdon…

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një bastore në Tearcë

T E

NATO përdorë dhe zhvillon teknologjinë e fundit për të siguruar paqen në botë

B M

MPB: Janë marrë të gjitha masat për ndeshjen Maqedoni e Veriut – Kosovë

Z H

Nxënësit prej sot në pushim, mësimi vazhdon më 21 janar

Z H

Mariçiq: Do të ngritet niveli i mbrojtjes së gazetarëve dhe punonjësve mediatik

T E

VMRO kërkon zgjedhje të parakohëshme parlamentare

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...