Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy të lënduar në një aksident në Ohër, goditën shtyllën ndriçuese

Në datën 18.10.2020 në orën 06.10 në SPB-Ohër është denoncuar se në udhëkryqin nga bul. “Turistiçka” me rr. “Jane Sandanski” në Ohër, S.S.(21) nga Kumanova duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Opel”, me targa të Kumanovës, ka humbur kontrollin dhe ka goditur në shtyllën ndriçuese.

Në aksident S.S. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në spitalin “Sh.Erazmo”, ndërsa bashkëudhëtarja J.D.(21) nga Kumanova ka marrë lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të Ohrit. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Ohër.

Postime të ngjashme

Shtetasit e Maqedonisë përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit

D J

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Shqiptohen dënime për burrë e grua, shtetas të Gjermanisë – falsifikuan PCR-testet

S.B.

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

S.B.

Koka e trafikut të drogës nga Turqia, i afërt me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut, 65-vjeçari i vrarë në Tiranë po verifikohej për pastrim parash

S.B.

Vidhet vetura për bartjen e kufomave në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...