Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy të lënduar në një aksident në Prilep

Dje rreth orës 16.45 në rr. “Orde Çopella” në Prilep ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit “Fiat Bravo”, me targa të Prilepit, i drejtuar nga R.V.(38) nga Prilepi dhe “Opel Meriva”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga D.M.(41) nga Shkupi.

Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë S.V.(67), bashkëudhëtar në automjetin “Fiat Bravo”, derisa D.M. ka marrë lëndime trupore, të konstatuara në spitalin e qytetit në Prilep. Inspektimin e ka kryer ekipi inspektues i Stacionit policor – Prilep.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...