Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy të lënduar në një aksident në rrugën lokale Zhelin-Pallaticë

Në datën 21,10,2020 në orën 07.40 është denoncuar se në rrugën lokale f.Zhelinë – Pallaticë ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Smart”, me targa të Tetovës, i drejtuar nga Xh.E.(22) dhe automjeti transportues “Mercedes”, me targa të Tetovës, i drejtuar nga M.J.(50), të dy nga f.Pallaticë e Tetovës. Në aksident, M.J. ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa Xh.E. ka marrë lëndime trupore të konstatuara në Qendrën mjekësore – Tetovë. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB – Tetovë.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Disa persona në Prishtinë e rrahin një femër dhe e detyrojnë të abortojë

S.B.

EMRAT/ Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës! Si bëhej shitja nga Korça në Fier

S.B.

Një automjet me 12 emigrantë është rrokullisur derisa po ikte nga policia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...