Kronika

Dy të lënduar në një aksident në rrugën lokale Zhelin-Pallaticë

Zhurnal Ads

Në datën 21,10,2020 në orën 07.40 është denoncuar se në rrugën lokale f.Zhelinë – Pallaticë ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Smart”, me targa të Tetovës, i drejtuar nga Xh.E.(22) dhe automjeti transportues “Mercedes”, me targa të Tetovës, i drejtuar nga M.J.(50), të dy nga f.Pallaticë e Tetovës. Në aksident, M.J. ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa Xh.E. ka marrë lëndime trupore të konstatuara në Qendrën mjekësore – Tetovë. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB – Tetovë.

Postime të ngjashme

LAJMI FUNDIT/ Sulm verbal në Klinikën “Nënë Tereza”

R ZH

Arrestohet një dibran për përfundimin e dënimit me burg

admin

Dy të lënduar më rëndë në një aksident te ura e re e lumit Bregallnica në Shtip

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...