Dy të vdekur në SHBA, pasi burri hidhet nga ndërtesa në New York dhe godet një person tjetër

Dy persona kanë vdekur në SHBA, pasi një burrë me sa duket u hodh të hënën nga një ndërtesë në Yonkers, new York, në një vetëvrasje të dukshme dhe goditi një burrë tjetër më poshtë, tha policia.

 

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, burri 25-vjeçar u hodh nga çatia dhe ra 12 kate në një çati të garazhit të parkingut, ku goditi një 61-vjeçar, tha policia, duke cituar informacione preliminare.

Të dy vdiqën në vendngjarje, bazuar në deklaratën e autoriteteve, identitetet e tyre nuk u bënë të ditura menjëherë.

“Incidenti duket të jetë një situatë tragjike dhe hetimi është duke vazhduar”, tha policia në një deklaratë lidhur me rastin.

Related posts

Takimi Biden-Zelenski bisedime mbi çështjet e energjisë dhe sigurisë

N E

Shtetet e Bashkuara regjistrojnë mesatarisht mbi 100,000 raste të reja me Kovid-19 në ditë

Redaksia

SHBA do të nisë evakuimin e bashkëpunëtorëve nga Afganistani në korrik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More