Dy të vrarë dhe një i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Pejë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Pejës.

 

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri, dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një tjetër është plagosur.

Rastin e ka konfirmuar për Telegrafin, Policia në Pejë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:20, afër Shkollës Ekonomike “Ali Hadri” në Pejë.

Raportohet se njëri nga ta është Astrit Ademaj, kandidati për kryetar të komunës së Pejës nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK)

Telegrafi do t’ju mbajë të informuar.

Related posts

Kryeministri Kurti po merr pjesë në Tryezën e Rrumbullakët me Qeverinë e Greqisë

D V

Bekim Jashari: UÇK ka qenë një ushtri e lindur, Serbia le t’i hapë arkivat

D V

​KQZ miraton dizajnin e fletëvotimeve për zgjedhjet lokale të 17 tetorit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com