Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy tetovarë në pranga, policia u gjeti kokain

Në datën 26.11.2020 rreth orës 20.45, në afërsi të pikës pagesore “Zhelinë”, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria M.J.(43) dhe F.I.(33), të dy nga f.Sllatinë, Tetovë, gjatë kontrollit të tyre dhe të automjetit “Folksfagen Golf” me targa të Tetovës, me të cilën po lëviznin, është gjetur kokain. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e rrastit, pas çka do t’i përpilohet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

Policia arreston një të dyshuar për grabitje në një pompë karburanti në Kamenicë

Dafina Vidishiqi

Gjoba për kundërvajtje për 131 shoferë në Shkup

Zekirija Haxhiu

Çdo 1/4 vrasje gjatë vitit 2020 ishte vetvrasje

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...