Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dy vëllezër u hodhën në një moçal me aligatorë, shikoni se si ndiheshin

Këta vëllezër ishin duke pushuar në Florida.

Ata panë këtë pellg të mbushur me aligatorë  dhe sfiduan veten për të notuar në të.

Ata vrapuan dhe u hodhën në ujë. Njëri prej aligatorëve u kthye dhe madje notoi drejt tyre ngadalë.

Ata menjëherë fillojnë të dalin nga uji, sapo aligatori fillon të shkojë drejtë tyre.

Kjo video u postua në kanalin e YouTubes ‘Junkin Media’.

Postime të ngjashme

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

Çfarë të hani para ciklit për të larguar sikletet dhe shqetësimet e tij

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...