Agjencia Zhurnal.mk

Dy vëzhgues të PD shoqërohen në polici

Dy vëzhgues të Partisë Demokratike në Qarkun e Fierit janë shoqëruar në polici.

Ndërkaq, bëhet me dije se Klevis Berzheta dhe Fredi Davidi janë shoqëruar në polici në Topojë të Fierit.

Ndërsa sipas Partisë Demokratike dega Fier, ata janë marrë nga policia pasi numëronin personat që hynin për të votuar,

Ndërkohë burime nga policia bëjnë me dije se këta persona pengonin qytetarët të shkonin për të votuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...