Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dy vozitës hospitalizohen pas ndeshjes me veturat e tyre në Zajaz

Dy banorë të f.Kolarë të Kërçovës janë hospitalizuar, nga të cilët  njëri është lënduar më rënd, pasi që janë ndeshur me automjetet e tyre në Zajaz.

Aksidenti i trafikut ka ndodhur rreth orës 19 në fshatin Zajaz të Kërçovës, ku janë ndeshur automjeti “Hjundai Galoper”, me targa të Kërçovës, i drejtuar nga 34-vjeçari Sh.V. nga fshati i afërt Kolarë dhe automjeti “Seat Ibica” me targa të Kërçovës, i drejtuar nga bashkëfshatari i tij 41-vjeçari E.E., informon MPB.

Pas aksidentit, të dy vozitësit janë dërguar në Qendrën mjekësore Kërçovë, ku tek E.E. janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi inspektues i NjPB Kërçovë.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...