Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Dyert e shtëpive vazhdojnë të hapen njëra pas tjetrës”/ Rama ndan momentet e familjeve që u bënë me banesa të reja

Kryeministri Edi Rama ka nisur mëngjesin e sotëm me disa pamje të qytetarëve që gëzojnë banesat e reja pasi mbetën pa shtëpi pas tërmetit të 26 nëntorit 2019. Rama shkruan në Facebook se hapja e dyerve të banesave të reja do të vazhdojë për qytetarët të cilët u prekën nga tërmeti. “MIRËMËNGJES dhe me dyert e shtëpive të reja që vazhdojnë të hapen njëra pas tjetrës për të prekurit nga tërmeti, ju uroj një javë të mbarë “, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Mbërrijnë 67,860 doza të vaksinës Pfizer, Rama: Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin

D V

Raporti final i OSBE/ODIHR për Zgjedhjet e 25 prillit, Balla: Shqipëria merr raportin më të mirë për zgjedhjet në këto 30 vite

D V

Shqipëria dhe Britania nënshkruajnë marrëveshjen për transferimin e të burgosurve

D V

Zgjedhjet e 25 prillit, OSBE/ODIHR pubikon raportin final

D V

Yuri Kim: Emërimi i anëtarit të Gjykatës së Lartë, hap i rëndësishëm për Reformën në Drejtësi

D V

Shkeljet në trafik, policia në Shqipëri pezullon 53 patentë-shoferë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...