Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dyshohet për parcela të mbjella me drogë, nisin kontrollet në Fushë-Krujë

Forca të shumta policie kryesisht FNSH të ardhura nga Tirana kanë zbarkuar në Fushë-Krujë.

Dhjetra forca të ndërhyrjes së shpejtë kanë nisur një aksion në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatrat e malësisë së Fushë Krujës.

Burime bëjnë me dije se kontrollet e FNSH-së po bëhen për të zbuluar parcela të mbjella me kanabis, duke qenë se ka raportime se kjo zonë po shndërrohet në një ”Lazarat të dytë”.

Bëhet me dije se janë tre furgona të FNSH, të cilët do të ushtrojnë kontrolle. Në vijim pritet të ketë detaje më të hollësishme të këtij operacioni. /S.H /NOA.al

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...