Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

Një person dyshohet se ka therë me thikë babanë e tij sot në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë.

Sipas policisë, një i dyshuar e ka therë me thikë një 58-vjeçar, me një mjet të mprehët.

I lënduari është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal në Mitrovicë.

Këtë për Gazetëm Online Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, i cili shtoi se rasti ka ndodhur rreth orës 09:40.

“Reth orës 09:40 është raportuar një rast për lëndim trupor i ndodhur në rrugën “Mbretresha Teutë” në  Mitrovicë. Nga informatat e para raportohet se  viktima (rreth 58 vjeçar) ka marrë lëndime trupore nga një mjet i mpreht (thikë)  i lënduari po trajtohet në Spitalin Rajonal në Mitrovicë, Policia  ka nisur hetimet për identifikimin dhe arrestinin e personit të dyshuar”, ka thënë ai.

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...