Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Dyshohet se pjesëtari i FSK-së vret veten tek ‘Parku i Arbërisë’ në Prishtinë

Dyshohet se ka ndodhur një vetëvrasje  pak minuta më parë në lagjen ‘Arbëria’ në Prishtinë.

Viktima në fjalë dyshohet të ketë dalë nga shtëpia dhe më pas të ketë shtënë në drejtim të vetes me të arritur saktësisht tek ‘Parku i Arbërisë’.

Burime të mediave bëjnë  të ditur se viktima është pjesëtarë i FSK-së dhe se i njëjti ka ndërruar jetë pasi nuk arriti t’iu bëjë ballë plagëve të marra.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Me të marrë informatën në vendin e ngjarjes kanë arritur zyrtarët policorë si dhe nga emergjenca, të cilët edhe po vazhdojnë te merren me rastin.

Postime të ngjashme

Fitoi betejën me komunizmin, por jo atë me kancerin/ Shuhet para kohe Agustin Miraka

T E

Buxhovi: LDK’në nuk e ka themeluar Ibrahim Rugova

T E

Mësohet nëse do të vendosen nesër masa të reja anti-Covid në Kosovë

T E

Ndëroi jetë Murat Jashari, vëllai i Komandant Kumanovës

T E

Hapen zyrat ndërlidhëse për bashkëpunim Kosovë-Israel

T E

Rritet numri i të infektuarve, 568 raste pozitive dhe katër të vdekur nga coronavirusi për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...