Dyshohet se vodhën një veturë, arrestohen dy të mitur

Dy të mitur janë arrestuar nga Policia e Kosovës të hënën pas mesnatës, pasi dyshohet se kanë vjedhur një veturë në fshatin Reshan të Suharekës.

 

Policia njofton se vetura është gjetur dhe i është kthyer pronarit, teksa të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Fsh. Reshtan, Suharekë 23.08.2021 – 00:07. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar të mitur, pasi që ditë më parë kishte vjedhur veturën e viktimës mashkull kosovar. Vetura i është kthyer pronarit. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Related posts

Babai i të vrarit në Viti: Që dy vite e kam pritë me ardhë, erdh me shku në arkivol

D V

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Humb jetën një 40-vjeçar nga Shkupi, goditet nga shtylla elektrike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com