Dyshon se i është ndryshuar kontrata te noteri, Policia heton rastin

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se pasi ka kryer një kontratë te një noter, dyshon që i është keqpërdorur kontrata apo ndryshuar nga noteri.

 

Rasti ka ndodhur të hënën në Prishtinë, rreh orës 11:15.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se, pasi ka kryer një kontratë te një noter, më vonë ankuesi dyshon që i është keqpërdorur kontrata apo ndryshuar nga noteri”, thuhet në raport.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Related posts

Zhduket një vajzë në Deçan

D V

Vidhen dy banka në Tetovë

R Zh

Grabitje në një supermarket në Prishtinë, autorët terrorizojnë punonjësen e arkës dhe marrin paratë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com