Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Dzeko refuzon kalimin te West Hami

Përfaqësuesi i Edin Dzekos ka qëndruar në Trigoria të hënën për të biseduar me Romën lidhur me largimin e klientit të tij.

Sulmuesi boshnjak i ka prishur raportet me trajnerin Paulo Fonseca dhe nuk ishte përfshirë në skuadrën që luajti kundër Spezias.

34-vjeçari është stërvitur ndaras nga bashkëlojtarët dhe derisa Sky Sport raporton se Giallorossët nuk kanë gjetur klub për të, Calciomercato.com bën të ditur se West Ham United është përpjekur ta transferojë.

Megjithatë, Dzeko e ka refuzuar ofertën e klubit anglez, por është i vendosur që të largohet nga Stadio Olimpico në këtë afat kalimtar.

Për këtë arsye, agjenti Tullio Tinti ka biseduar me drejtuesit e Romës për mundësitë e largimit të klientit të tij.

Postime të ngjashme

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Përfundon gara për notaren e Shqipërisë, renditet e 42-ta

D V

Biles tërhiqet edhe nga dy gara në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”

D V

Mourinho kritikon lojtarët: Luajnë Fortnite gjithë natën, është një marrëzi

D V

Mkhitaryan: Kush dëshiron Scudetton duhet të mbarojë punë me Romën

D V

Milani përgatitë ofertë për Iscon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...