E akuzuan për mbipeshë – Neymar iu përgjigjet me një foto dhe ironi nga ndeshja e fundit e Brazilit

Gjatë verës, kishte një debat në rrjetet sociale për shkak të një fotografi në të cilën Neymar dukej në mbipeshë.

 

Rrjetet sociale vluan nga ajo foto e cila ishte bërë ‘hit’ për pamjen e brazilianit, i cili duket se i ka marr afër zemrës kritikat.

Ylli i PSG-së luajti në ndeshjen e radhës për kualifikimet për në Kampionatin Botëror, ku Brazili fitoi ndaj Kilit.

Pas ndeshjes në rrjetet e tij social ai publikoi një koment së bashku me një fotografi të ndeshjes: “Fanella ishte L. Unë tashmë jam në peshën time ideale. Në ndeshjen tjetër kërkoj një fanellë me madhësi M”, ka shkruar ai.

Brazili ka marr 7 fitore nga 7 ndeshje dhe është lider në grupin e Amerikës Latine, ku me liderin e saj Neymar duken në rrugë të mirë që ta arrijnë qëllimin. 

Related posts

Interi synon transferimin e Raspadorit në janar, por do ta lë në huazim te Sassuolo

D V

Chelsea po mendon transferimin e mbrojtësit holandez Timber

D V

Juventusi falënderon Ronaldon përmes një video speciale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More