Agjencia Zhurnal.mk
Sport

E ardhmja e tij, Calhanoglu tregon çfarë ju ka thënë drejtuesve të Milanit

“I kam thënë Maldinit që dua të koncentrohem në “Euro 2020”

Hakan Calhanoglu ka deklaruar se do ta vendos të ardhmen pas Kampioantit Evropian.

Calhanoglu është në Romë ku do të përballet me Italinë në ndeshjen e parë hapëse të “Euro 2020”.

Sipas “Gianlucadimarzio.com”, turku ka deklaruar se është në kontakt sa i përket të ardhmes me Drejtorin sportiv të klubit.

“Kam folur me Maldinin tre ditë më parë, i cili më thirri”, tha ai.

“Kemi folur për skuadrën dhe atij i thashë që dua të koncentrohem në Kampionatin Evropian”, shtoi ai.

“Përgjegjësinë e parë e kanë ata, por do të flas me respekt të madh gjithnjë si me të edhe me Massaran”, tha Calhanoglu.

“Ndeshja me Italinë është e veçantë, kam shokë të skuadrës aty. Turqia ka pritur gjatë për këtë moment, duke punuar shumë dhe shpresojmë ta përfaqësojmë vendin në mënyrën më të denjë”, përfundoi Hakan Calhanoglu.

Postime të ngjashme

Angli 0-0 Skoci, notat e lojtarëve: James dhe Mount më të mirët

Dafina Vidishiqi

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Dafina Vidishiqi

Morata: Nuk është asgjë nëse tifozët më vërshëllejnë, jam më i motivuar se kurrë për Poloninë

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Simonovski nënshkruan me Dritën

Dafina Vidishiqi

Prishtina akomodohet në Tiranë para ndeshjeve të raundit preliminar në LK

Dafina Vidishiqi

Pa gola pas 45 minutave të para në derbin britanik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...