Agjencia Zhurnal.mk

E bëri ish të dashurin për spital duke e rrahur, arrestohet vajza nga Lipjani

Lipjan, 15 janar – Zhurnal.mk – Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Lipjan një të dyshuar pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje e ka kanosur ish të dashurin e saj, raporton Gazeta Express.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...