Agjencia Zhurnal.mk
Sport

E bleu për 8.2 milionë dollarë, pamje brenda apartamentit luksoz të Messit

Kriza financiare që ka kapluar gjithë botën shkaku i pandemisë COVID-19, nuk i ka lënë asnjë shenjë Lionel Messit.

Së fundmi, futbollisti i Barcelonës ka bërë një investim të madh në Miami të ShBA-ve.

Messi ka vendosur ta blejë një apartament luksoz në Miami, i cili kap vlerën e 8.2 milionë dollarëve.

Ky apartament ndodhet në “Porsche Tower”, dhe posedon pesë dhoma gjumi, ashensor, pamje nga deti dhe një vendparkim të katin më të lartë të objektit.

Me këtë investim në Miami, mediat kanë raportuar se Messi mund të transferohet në futbollin elitar amerikan MLS.

Postime të ngjashme

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

Suarez: Duhet të hakmerremi ndaj Real Madridit

Z H

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Z H

Barcelona kërkon Alessandro Bastoni

Z H

Lajme fantastike për Real Madridin para derbit me Atletico Madridin

Z H

Milani dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin e Tomorit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...