Agjencia Zhurnal.mk

E bukur dhe e thjeshtë sikurse Jonida Vokshi

Prezantuesja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria shquhet për bukurinë e saj.

 Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet me plotë stil dhe tejet natyrale, shkruan Indeksonline.

Edhe në paraqitjen e fundit ajo mbanë veshur një set ngjyrë të kaltër që e bën të duket si mos me mirë.

Padyshim thjeshtësia e saj gjithmonë vlerësohet./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...