Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E bukur dhe e veçantë, Kida merr vëmendjen me këto fotografi

Këngëtarja sërish eksperimenton me flokët.

Orhidea vazhdon të befasojë me stilin e saj të ri së fundi.

Këngëtarja po ndryshon dukjen dhe po merr vëmendjen e fansave.

Së fundi, ka publikuar fotografi të reja në të cilat ka venë në dukje stilin e saj. Në Instagram, ka zgjedhur të postojë imazhet në të cilat nuk i munguan komentet dhe pëlqimet. Ajo ka ndryshuar sërish ngjyrën e flokëve, këtë radhë i ka shndrruar në ngjyrë të verdhë.

Ndryshe, artistja ka postuar këto imazhe pas lansimit të projektit ‘Drunk‘ i cili u pëlqye nga fansat dhe deri më tani ka arritur 3 milionë shikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...