Showbiz

E bukura Bernadeta Nikollbibaj disa projekte pezull shkak covidi, por sjell super foto

Zhurnal Ads

Ajo është e bukur dhe elegante dhe gjithmonë fashion. Ka kurora misesh, por ka provuar dhe e kanë pëlqyer edhe si këngëtare. Nëse do pyesni se ku është e bukura Bernadeta Nikollbibaj, ne mësojmë se është në përkushtimin e saj si infermiere ku dhe jeton në Zvicër, e moda dhe muzika si të gjithë për shkak të pandemisë e ka ndaluar pak dhe Annën siç e njohim kështu në art. Por ne ju sjellim disa super foto të shkrepura në këto ditë vjeshte e ku ajo duket më fashion, dhe që vetëm në shkëlqen e ku duke i parë këto poza harrohet shumë shpejt covidi.

Postime të ngjashme

Kelly Rowland pozon për Women’s Health, zbulon se po bëhet nënë për herë të dytë

admin

Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

S.B.

Genc Prelvukaj shtyn publikimin e këngës së re: Duhet të jemi të gjithë në mbështetje të përfaqësuesve të UÇK-së

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...