Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E bukura Bernadeta Nikollbibaj disa projekte pezull shkak covidi, por sjell super foto

Ajo është e bukur dhe elegante dhe gjithmonë fashion. Ka kurora misesh, por ka provuar dhe e kanë pëlqyer edhe si këngëtare. Nëse do pyesni se ku është e bukura Bernadeta Nikollbibaj, ne mësojmë se është në përkushtimin e saj si infermiere ku dhe jeton në Zvicër, e moda dhe muzika si të gjithë për shkak të pandemisë e ka ndaluar pak dhe Annën siç e njohim kështu në art. Por ne ju sjellim disa super foto të shkrepura në këto ditë vjeshte e ku ajo duket më fashion, dhe që vetëm në shkëlqen e ku duke i parë këto poza harrohet shumë shpejt covidi.

Postime të ngjashme

Gjysmë shekulli nga klasiku i Mercedesit

S.B.

Gjon Muharremaj – artisti shqiptar që përfaqëson Zvicrën sivjet në “Eurovision”: Me shumë qejf do ta prezantoja edhe vendin tim në një të ardhme

S.B.

Dafina Zeqiri feston 32 vjetorin e lindjes, befasohet nga DJ Geek me një festë surprizë në orët e para të ditëlindjes

S.B.

Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey ka qenë i vështirë, për shkak të mungesës së besimit

S.B.

Rosie Huntington-Whiteley shihet me veshje glamuroze gjatë një takimi për biznes në New York

S.B.

Xhensila Myrtezaj shfaqet e lumtur në krahët e Bes Kallakut, ndajnë poza nga ashensori

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...